ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Wt cze 27, 2017 21:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: Śr maja 13, 2015 09:04 
młody adept
młody adept

JoKeR napisał(a):
Ja tez bylbym tego ciekaw... wszelakiej animacji w calej europie! Albowiem nic ciekawego nie umiem znalezdz ... same politechniczne przedmito ( mata i fiza ) a praktycznie 0 animy czy grafy!

JoKeR

To jest chyba trochę tak, że do animacji trzeba mieć przede wszystkim talent, robić rożne rzeczy instynktownie, a to jest coś, czego nie nauczą cię w żadnej szkole. Ja się nie uczyłem nigdzie, tylko kursy i cały czas do przodu;) :ok:

Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: Wt maja 19, 2015 23:18 
młody adept
młody adept

JoKeR[/quote]
To jest chyba trochę tak, że do animacji trzeba mieć przede wszystkim talent, robić rożne rzeczy instynktownie, a to jest coś, czego nie nauczą cię w żadnej szkole. Ja się nie uczyłem nigdzie, tylko kursy i cały czas do przodu;) :ok:[/quote]

Muszę się z Tobą niezgodzić. Instynktownie mozna błądzić i nie wiedzieć gdzie popełnia się błąd, szkoła natomiast wyznacza ścieżkę dzięki której szybciej można dotrzeć do celu :) Ponadto ma się krytykę prac od profesionalistów i otacza się wśród "swoich". Oczywiście bez samozaparcia szkoła nic nie da, jednak gdyby nie uczelnia nie sądzę żebym tak daleko zaszła w tak krótkim czasie ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1