ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz sie 24, 2017 11:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N maja 13, 2012 09:50 
młody adept
młody adept

Potrzebuję mieszkańca okolicy Jeleniej Góry, któryby dojeżdżał do mnie do Kowar i by pomagał na planie przy animacjach poklatkych, za darmo. Kontakt na w odpowiedzi na post, na pw, bądź na emaila.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 14, 2012 08:50 
art director
art director

Hę? = [

Ani nie mówisz że twój projekt jest czegoś wart, ani czy porusza jakieś istotne moralnie problemy.. Nie użyłeś nawet minimum-minimów czyli "proszę" jak gdyby było to poniżej twojej godności.
Jest tylko krótki przekaz: Służcie mi za darmo. To czy będziecie mieć z tego jakieś korzyści lub satysfakcję mogącą zrekompensować nakład pieniężny (dojazdy) i czasowy to nieistotne.
Nie mam żadnych powodów aby Cię nie lubić, jak podejrzewam i reszta forum, ale Cię upominam- Jeśli potrzebujesz pomocy, popełniłeś właśnie niezłą fopę.

Proszę o jakąkolwiek reklamę.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 01, 2012 19:54 
młody adept
młody adept

Divagor napisał(a):
Hę? = [

Ani nie mówisz że twój projekt jest czegoś wart, ani czy porusza jakieś istotne moralnie problemy.. Nie użyłeś nawet minimum-minimów czyli "proszę" jak gdyby było to poniżej twojej godności.
Jest tylko krótki przekaz: Służcie mi za darmo. To czy będziecie mieć z tego jakieś korzyści lub satysfakcję mogącą zrekompensować nakład pieniężny (dojazdy) i czasowy to nieistotne.
Nie mam żadnych powodów aby Cię nie lubić, jak podejrzewam i reszta forum, ale Cię upominam- Jeśli potrzebujesz pomocy, popełniłeś właśnie niezłą fopę.

Proszę o jakąkolwiek reklamę.

W takim razie przepraszam serdecznie za to, że popełniłem taką wielką gafę, pisząc to ogłoszenie. Postanowię już pisać w ogłoszeniach, jakie problemy porusza mój projekt, używać zawsze w ogłoszeniach wyrazu "proszę" itd. Jednak powyższe ogłoszenie jest już nieaktualne, gdyż niepotrzebny mi jest narazie pomocnik na planie filmowym.

Tytuł:
PostNapisane: N sie 07, 2016 09:59 
art director
art director

W pojedynkę? Hm.. Podziwiam (chyba nie jest to takie małe byle co skoro myślałeś o pomocnikach). Trochę minęło od twojej ostatniej wizyty, ale w sumie kiepsko to forum zareklamowałem.

Ostatnio przesunięty w górę N sie 07, 2016 09:59 przez: dorianjaro5.

Strefa czasowa: UTC + 1