ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Wt lis 21, 2017 12:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 23:06 
młody adept
młody adept

Potrzebuję scenarzysty, kogoś kto napisze na podstawie pomysłu i moich wskazówek scenariusz do filmu animowanego. Szczegóły na priv.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 13, 2012 11:25 
animator
animator

Alez jestes tajemniczy. Pokazalbys jakies swoje prace i przy okazji wstepnie napisal jaki film chcesz robic. Watpie zeby ktos Cie okradl z paru zdan a moze uda sie jednak kogos zachecic do wspolpracy. Teraz nie wyglada to zachecajaco.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 04, 2012 17:24 
młody adept
młody adept

Dobra troszkę minęło, od kiedy wystawiłem tego posta... Dalej poszukuje scenarzysty, kogoś kto by pomógł przy wymyśleniu historii. Pracuję nad pomysłem młodego, "ciapowatego" i ciągle uczącego się swoich mocy "super" bohatera. Chciałbym żeby było to połączenie inteligentnego humoru z bajek Pixara z morałem jak w Disney'u, wiem że to sporo ale wierzę że w naszym kraju jest wielu młodych i uzdolnionych ludzi którzy potrafią robić cuda ze słowami.

Przedstawiam wam postać głównego bohatera nad która ostatnio pracowałem (oczywiście możliwe zmiany):

http://www.fotoload.pl/index.php?id=3be ... abc9fa9137

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 05, 2012 00:12 
art director
art director

Wybacz, ale kina i bajki przeżywają ostatnio wysyp super bohaterów, a sam pomysł który zapodałeś również nie jest nowy i nie pojmuję dlaczego tak długo się z nim kryłeś. Postać nie zachwyca, a skoro nie masz jeszcze nawet scenariusza, to ja Ci radzę szybką burzę mózgu sobie zrobić i wymyślić coś co naprawdę się wybija. Szkoda twojego czasu i talentu (no chyba musisz go mieć skoro rzucasz się na coś takiego). Możesz pokazać jakieś swoje pracę?

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 15:08 
moderator
moderator

A po co szukać czegoś co się wybija i ryzykować klapą, jak można zrobić coś, co może i jest oklepane, ale się sprzedaje

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 19:37 
art director
art director

Tomaszu- Sprzedaje się bo to taniochy zza granicy. Dlatego animacja w Polsce pada- Producenci wolą kupić taniego bubla zza granicy niż inwestować w coś dobrego z terenu własnego kraju. Wyobraź sobie że np. Parauszek robiony na obecny moment w Se-Ma-Forze możliwe, że w ogóle nie będzie pokazywany w polskiej telewizji. Groteska!

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 21:03 
moderator
moderator

Wolę komercję niż niszowe produkcje. Te drugie do mnie w ogóle nie przejawiają i uważam je za zbędny przejaw "artyzmu". Ludzie wolą zachodnią komercję, bo jest ciekawa, fajna, prosta, zabawna i trafia w gusta prostych ludzi, a niszowe filmy nie, więc nikt ich nie ogląda, albo prawie nikt.
Wolał bym by ludzie oglądali moją komercję kilka razy, wspominali o tym i było uważane za dobre niż obejrzeli coś niszowego raz i zostało zapomniane.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 06, 2012 22:26 
art director
art director

Z tego by była fajna dyskusja, ale chyba zaśmiecamy chłopakowi temat : ). Też uważam ze bez sensu jest robić filmy które zostaną zapomniane, ale nie generalizował bym że coś musi być płytkie lub być powielonym do umęczenia sprawdzonym schematem, by było przyjemne (patrz moje 2 ulubione filmy: Kontrolerzy i Incepcja : D)

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 02, 2012 20:24 
młody adept
młody adept

Tomasz napisał(a):
Wolę komercję niż niszowe produkcje. Te drugie do mnie w ogóle nie przejawiają i uważam je za zbędny przejaw "artyzmu".

popieram kolegę:) ale z drugiej strony ... to zależy też od stanu ducha. czasami też trafiają się rzeczywiście takie niszowe dzieła, że oczu nie można oderwać od ekranu (choć - tbh - niestety rzadko).

a co do głównego wątku - poszukiwania nadal aktualne?

Strefa czasowa: UTC + 1