ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Wt lis 21, 2017 13:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 06, 2005 13:01 
ale mi jest potrzebny pilnie pomysl na dowcipna animacje z plasteliny moze nie byc dluga ale naprawde jest pilnie potrzebna - chociaz krotki zarys ja cos dalej domysle

Tytuł:
PostNapisane: N lis 06, 2005 13:02 
animator
animator

echh nie zalogowalem sie ale poprzedni post nalezy do mnie ;) - Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2005 18:28 
młody adept
młody adept

[img]Ja%20od%20rana%20tak%20samo%20robie%20zrobiłem%20jusz%20pare%20zdjęć%20ale%20nie%20wiem%20co%20dalej%20[/img]

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 05, 2005 22:02 
animator
animator

może dobrym pomysłem byłby spacer do antykwariatu i zakup starych fantastyk z lat 80 były tam często takie krótkie opowiadania zwane shortami, a jak ich nie znajdziecie to "duże" opowiadania zawierają materiał na całe życie do animowania :) ludzie poczytajcie coś :) opłaci się.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 15:40 
animator
animator

hehe no moze i racja ;) naprawde widzialem kilka komiksow "sledzia" (to jest tworca :P) pewnie go znacie z takich hitow jak Jeż Jerzy - no niewazne - lepiej samemu wymyslec jakas dobra animacje niz sciagac ze starej gazety :D nie sadzisz?

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 15:54 
animator
animator

Wszystkie pomysły skądś się biorą szukanie inspiracji w starych gazetach już samo w sobie daje wiele radochy, praktycznie wszystko co powstaje zrodziłosię z jakiś pobudek przeczytałeś gazete, przeżyłeś bójke,cierpiałeś cieszyłęś się w zasadzie trudno zazwyczaj wskazać co nas najbardziej inspiruje ( ja tak mam) ale bez wszystkich doznań np czytania staroci nie było by w nas tego czegoś co chce się odezwać i opowiedziec komuś jakąś historię.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 16:19 
animator
animator

kurcze takie madrosci wyplywaja tylko z doswiadczonych animatorow :D zabrzmialo madrze i gleboko dalo do myslenia ;) zgadzam sie z toba w 100%, to prawda ja osobiscie chcialbym zaistniec miedzy krajowo jako animator myslalem ze posluzy mi do tego newgrounds.com ale nie wiem czy mi to wyjdzie (zastanawiacie sie co mie naszlo na taka szczerosc? :D) zmierzam do tego ze historyjke o Polsce z polskim poczuciem humoru by bylo duzo latwiej wymyslec niz taka z ktorej by sie smial zarowno Polak jak i Niemiec itp :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 23:14 
animator
animator

wiesz trudno jest o tym debatowac z tego co widzę nie skończyłeś żadnej pracy nie wymagaj od siebie od razu hitu :) po prostu skończ coś najlepiej jak potrafisz naucz się jak najwięcej juz nawet nie techniki wykonania pracy ale np logiki akcji rytmu akcji narracji ręczę ze jeśli robisz to z pasją każda następna praca będzie coraz lepsza aż osiągniesz mistrzostwo i w końcu ktoś cię zauważy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 00:58 
właściciel studia
właściciel studia

tutaj jest pare linkow do stop motion software:
http://www.stopmotionworks.com/stopmosoftwr.htm

rob

update:
co do motywu, to w wielu forach animacyjnych na swiecie organizuje sie tzw. challenges, do ktorych podaje sie jakis temat, i na ow temat nalezy cos animowac, n.p. 'gwiazdka' albo 'nowy rok', albo z innego rodzaju: 'kichniecie', 'gra w pilke', itp...
-r-

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 13:32 
animator
animator

nom u nas tez sa takie "chalanges" :D tylko ze jeszcze w zadnym nie bralem udzialu :P wroce do poprzeniego postu masz racje ale na tych nie dokonczonych animacjach sie uczylem i wydaje mi sie ze 6 niedokonczonych animacji wystarczy :P sprobuje cos skonczyc i zamiescic tutaj link
Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 19:22 
inbeetweener
inbeetweener

male sprostowanie(sledziu)Michał Śledziński nie jest tworca Jez Jerzego tylko Osiedla Swoboda i paruinnych komiksow za Jeza Jerzego odpowiadaja Rafal Skarżycki i Tomasz Lew Leśniak

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 19:49 
animator
animator

To mnie zagoles :shock:
oooo Boshe :oops: przepraszam racja jaka gafa z mojej strony :? no niewybaczalne :( przepraszam wszystkich masz racje, jeszcze sobie przypominam komiks o powstaniu Jeza Jerzego AAAAA!!! ale Śledziu ma podobny styl rysowania :wink:

nawiasem mowiac wiem ze Śledziu rysowal swietego mikolaja dla pepsi (na butelce jest napisane :P ) i tutaj wysuwa sie moje pytanie - czy on robil animacje do reklamy o niebieskim mikolaju???

Naprawde przepraszam wrrrr zly jestem na siebie :x

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 18, 2006 11:49 
młody adept
młody adept

z tego co wiem Śledź robi tylko rysynki a nie animacje i dla Pepsi też tylko rysynki.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 18, 2006 13:58 
animator
animator

to najwidoczniej ktos zanimowal jego rysunki wiem ze tak samo wygladaja

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 18, 2006 14:05 
młody adept
młody adept

no oczywiście, że ktos zanimował jego rysunkii napewno zrobiła to agencja reklamowa, która zleciła mu zrobienie tych rysunków, bo przeceiż Pesi nie zajmuje sie takim rzeczami sama, tylko wynajmuje specjalistów :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1