ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Wt paź 17, 2017 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lis 18, 2014 21:54 
młody adept
młody adept

Witam :) Święta nieubłaganie zbliżają się wielkimi krokami i coraz większe jest ciśnienie na prezenty świąteczne. Większość już mam ale zostały mi min. prezenty dla chrześniaków. Po rozmowie z ich rodzicami ustaliliśmy, że kupię im gry na komputer. Nie znam się jednak na tym za bardzo i dlatego proszę was o pomoc. Jakie znacie fajne dla dzieciaków w wieku 8 i 12 lat? Najlepiej jakby te gry były edukacyjne i rozwijające, żeby później rodzice nie mieli pretensji za ich treść ;) A i młodsze to chłopiec, a starsza dziewczynka :)

PostNapisane: Cz lis 20, 2014 10:20 
młody adept
młody adept

Ja swoim dzieciakom w tym roku kupiłam Xboxa z sensorem ruchu na http://www.grymel.pl/ - ich marzenie a dla mnie świetne połączenie gry i ruchu. Poza tym nie tylko oni skorzystają ale i my rodzice. Ale podejrzewam, że takiej kasy nie chcesz wydać więc może popatrz za używanym sprzętem lub rozejrzyj się może za jakimiś grami edukacyjnymi, planszowymi bądź komputerowymi?

Ostatnio edytowano Cz lis 27, 2014 12:32 przez Interjonas76, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt lis 21, 2014 11:34 
młody adept
młody adept

To może jakieś gry edukacyjne co? Dla młodszego może jakieś takie matematyczne itp a dla starszej coś językowego? W sumie to ciężko coś takim dzieciom kupić - nigdy nie wiadomo co ich zainteresuje a jak już zainteresuje coś to najczęściej jest to nieodpowiednie do ich wieku;)

PostNapisane: Pn lis 24, 2014 17:43 
młody adept
młody adept

Ja zdecydowanie dla dzieci na prezent polecam albo gry planszowe, które świetnie wpływają na myślenie i rozwijają umiejętności, bądx gry manualne które również wiele dobrego wnoszą bądź w ostatecznosci ciekawe zabawki - domek dla lalek czy też kolejka. Myślę, że z takich prezentów każde dziecko się ucieszy a dodatkowo nie będą one kosztowąły majątku

PostNapisane: Śr lis 26, 2014 12:13 
młody adept
młody adept

Dzieci są w takim wieku, ze uwielbiają jeszcze gry i zabawki. Chociaż uważam, że gry w tym wieku są niedobrym pomysłem na prezent i zamiast zachęcać do nauki to uczą jakiś agresywnych zachowań to proponuję odwiedzić allegro bądź wpisać po prostu google sklep internetowy gry. Jest tego wiel - i wszystko w dobrych cenach

PostNapisane: Cz lis 27, 2014 12:23 
młody adept
młody adept

Ja również nie przepadam za grami komputerowymi i nie kupuje ich swoim dzieciom za często zdecydowanie wole gry planszowe albo książki, wtedy przynajmniej wszyscy razem spędzamy wolny czas wspólnie bawiąc się i śmiejąc, ale jeżeli taki prezent został ci narzucony to chyba nie masz wyjścia... popytaj może w sklepie które gry są odpowiednie dla dzieci w tym wieku

PostNapisane: Cz paź 05, 2017 17:50 
młody adept
młody adept

Ja swojemu synowi kupiłam na urodziny najnowszą część gry Rayman i do tego sprezentowałam mu laptopa https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4929/ . Miał dobre recenzje i mój znajomy informatyk również go polecał. Mam nadzieję że syn będzie zadowolony.

Strefa czasowa: UTC + 1