ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 12:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 09, 2010 13:55 
moderator
moderator

Po prostu płynie z prądem alkoholizmu i to mu nie przeszkadza :lol:

PostNapisane: Pt paź 17, 2014 19:55 
młody adept
młody adept

Jak już zostało wspomniane z tym pracowaniem o świcie - ja mam podobnie. Dzisiaj zaczęłam o 6:40 i tak pochłonęła mnie praca, a nie rozpraszało nic innego, że oderwałam się od pracy dopiero w okolicach 11, kiedy mój laptop zaczął krzyczeć, że potrzebuje prądu.

Sam sprawdź, że to nie fałsz czy prowokacja - kliknij tapety do pokoju młodzieżowego przekonasz się u nas optymalne ceny

Ostatnio edytowano Pn maja 25, 2015 16:01 przez Reatha2007, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N paź 19, 2014 11:10 
młody adept
młody adept

Najszybciej to chwytam po kawę ale zazwyczaj po dwóch reflektuję się ze zaraz się odwodnię i leci woda, herbata zielona, mięta, , soki...ale że dziś niedziela i muszę zacząć pracować to zaraz sobie wciągnę jakieś ciastko i popiję kawunią kawą...

Mój punkt widzenia - http://prostaautomatyka.blog.com/. Komentujcie posty.

Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2015 11:57 przez McGniewosz1268, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn paź 20, 2014 18:54 
młody adept
młody adept

W moim przypadku jest to cały rytuał, bo wyłączam wszystkie światła, na uszy słuchawki i biały szum żeby wyłączyć się od otoczenia, ewentualnie jakaś muzyka klasyczna w tle żeby otrzeźwić umysł, wyłączam telefon i internet żeby nic nie przeszkadzało i dopiero się zabieram

Mały blog o wielkiej treści - . Nie przegap.

Nie możesz przegapić nowego posta, zapraszam na http://www.logistycznie.e-blogi.pl/.

Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2015 12:10 przez Dobromila1713, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pn paź 20, 2014 22:09 
młody adept
młody adept

McGniewosz1268 napisał(a):
Najszybciej to chwytam po kawę ale zazwyczaj po dwóch reflektuję się ze zaraz się odwodnię i leci woda, herbata zielona, mięta, , soki...ale że dziś niedziela i muszę zacząć pracować to zaraz sobie wciągnę jakieś ciastko i popiję kawunią kawą...

u mnie początek dnia bez kawy nie ma racji bytu

Świeżutka dawka nowości tylko na http://jazdanadrodze.blog.pl/.

Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2015 11:00 przez ChasityMistrz94, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt paź 21, 2014 18:38 
młody adept
młody adept

Uzależnienie od kawy to najgorsze co można zrobić swojemu organizmowi. I nie chodzi mi już o te wszystkie zdrowotne aspekty, ale potem jest problem gdy kawy zabraknie, albo jest ważny deadline i nie ma czasu nawet na zapażenia kubka z kawą. okropny nałóg

PostNapisane: Wt paź 28, 2014 13:14 
młody adept
młody adept

Nie mam jamkiejś wypracowanej metody pracy. Po prostu muszę czuć wenę i wiedzieć co chcę przez ten czas zrobić i dążyć do tego niezależnie czy zajmie mi to godzinę, czy pięć ale dopóki nie bedzie zauważalnych postępów to staram się nie porzucać pracy

Skorzystaj z zaproszenia na mojego nowego bloga - zajrzyj na http://mlodymbyc.yolasite.com/ a nie pożałujesz!

Ostatnio edytowano Cz maja 28, 2015 09:40 przez IOpal72, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt gru 12, 2014 11:54 
młody adept
młody adept

W moim przypadku dobrze sprawdza się praca rano. Wtedy najlepiej mi się myśli, a i kreatywność taka jakby większa. Zazwyczaj robię sobie pauzę koło południa i działam jeszcze w godzinach popołudniowych.

PostNapisane: Cz gru 25, 2014 20:56 
młody adept
młody adept

Ja pracuję zawsze w nocy, zaczynam od 20, mam wtedy ciszę i spokój, nic mi nie stuka, nikt nie przeszkadza. Potrzebna tylko duża doza kawy z mlekiem i kilka pysznych ciasteczek, wyłączam światło i czekam na wenę, spada na mnie najczęściej koło pierwszej w nocy kiedy faza ren jest najsilniejsza.

Nie tylko dym gryzie w oczy http://zakupy.yolasite.com nasze ceny też.

Ostatnio edytowano Wt cze 30, 2015 15:45 przez Icaitlyn1817, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So gru 27, 2014 23:18 
młody adept
młody adept

Dla mnie najlepszym sposobem jest zrobienie sobie dzbanka herbaty i zostawienie jej. Taka kompletnie zimna niesamowicie pobudza i rozbudza.. Do tego papieros i można siedzieć w nocy i tworzyć :)

PostNapisane: Wt sty 13, 2015 11:04 
młody adept
młody adept

Po sobie widzę, że najlepiej i najefektywniej pracuje mi się późnym wieczorem lub w nocy. Wtedy kiedy pozostali współlokatorzy już dawną śpią, jest cisza i spokój.

PostNapisane: Cz maja 14, 2015 07:09 
młody adept
młody adept

Metody pracy, tytuł tematu jakoś kiepsko mi się kojarzy..Mam złe wspomnienia jeszcze z czasów liceum z takiego przedmiotu chyba jak psychologia..Tam w jednym dziale było to zagadnienie. Chociaż powiem, że metodę na pracę mam jedną - najpierw robić swoje a później zbierać laury.

PostNapisane: So maja 16, 2015 12:24 
młody adept
młody adept

Mnie się najlepiej jakoś pracuje jak sobie zrobię filiżankę herbaty albo kawy. Najczęściej piję jednak herbatę. Pracuję właściwie cały dzień, ale najlepiej jakoś wieczorem, jak jest najwięcej spokoju.

PostNapisane: Pt maja 22, 2015 09:33 
młody adept
młody adept

Ja podczas pracy tak jak założyciel wątku pije herbate. Albo też kawe;) wtedy tak jakos lepiej mi się pracuje i myśli.wszytsko też zależy jaka to jest pora dnia ,bo jeśli rano , to zdecydowanie kawa( i to duża=duża dawka kofeiny).;)

PostNapisane: Pt maja 22, 2015 09:45 
młody adept
młody adept

To co podczas pije w trakcie pracy? to zależy, czasami herbate( jakąś dobrą najlepiej zieloną)albo po prostu kawe ;)A jeśli jakoś nie umiem się obudzić, to idę na tego papierosa. Ja niestety palę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1