ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 22, 2015 10:35 
młody adept
młody adept

ja tam podczas pracy słucham muzyki z radia,( leci sobie po cichu)do tego kawa, woda, albo energy drink( choć tego staram się unikać bo wiem ,że to nie jest dobre zbytnio dla naszego organizmu).Od czasu do czasu pije herbate w stylu rooibos;)

PostNapisane: Wt maja 26, 2015 10:12 
młody adept
młody adept

Przede wszystkim to się wyspać. Zjeść porządne śniadanie, a potem wypić jakąś dobrą kawę przy pracy bądź herbatę ( najlepiej zieloną bo wspomaga koncentracje - tak przynajmniej kiedyś czytałam :P) ,co do wody , to jest dzienne zalecenie ,że należy ja pić 2L dziennie.

PostNapisane: Wt maja 26, 2015 17:15 
młody adept
młody adept

Kawa i śniadanie dla mnie podstawą każdego dnia w pracy bez tego raczej słabo zacząć prace. Każdego dnia stawiam jakieś sobie cele w pracy by się nie nudzić. Różnie się przygotowuje się do dnia to wszystko zależy jaki mam humor i dzień. Czasem bywa że mam ochotę przestać pracować ale to już kwestia tak jak mówiłem dnia.

PostNapisane: Cz lip 02, 2015 19:57 
młody adept
młody adept

Nie mam jamkiejś wypracowanej metody pracy. Po prostu muszę czuć wenę i wiedzieć co chcę przez ten czas zrobić i dążyć do tego niezależnie czy zajmie mi to godzinę, czy pięć ale dopóki nie bedzie zauważalnych postępów to staram się nie porzucać pracy.

PostNapisane: Pt lip 03, 2015 20:27 
młody adept
młody adept

W moim przypadku jest to cały rytuał, bo wyłączam wszystkie światła, na uszy słuchawki i biały szum żeby wyłączyć się od otoczenia, ewentualnie jakaś muzyka klasyczna w tle żeby otrzeźwić umysł, wyłączam telefon i internet żeby nic nie przeszkadzało i dopiero się zabieram

PostNapisane: So lip 18, 2015 18:02 
młody adept
młody adept

Ja standard - kawa. Z mlekiem:-) rozpuszczalna:-) nie znoszę kawy sypanej ani kawy z ekspresu... herbaty tez nie lubię, a po tej modnej zielonej mnie suszy cały czas... więc kawa, a wieczorem zwykła woda:-))

PostNapisane: N lip 19, 2015 11:57 
młody adept
młody adept

ja zaczynam prace kawą akurat bez mleka jak wypiję kawkę zabieram się do pracy podczas pracy układam sobie w głowie plan co mam robić jak się tym rozprawić. Trochę humoru motywacji i tak mija mi cały dzień w pracy :) Najważniejsze dla mnie jest to żeby się nie stresować nie denerwować wtedy nam miło dzień w pracy leci.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1