ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 13:30 
młody adept
młody adept

Bajki mojego dzieciństwa to oczywiście smerfy, gumisie, tabaluga, bob budowniczy, Muminki i wiele wiele innych pięknych bajek o których dziś możemy sobie tylko pomarzyć dla swoich dzieci niestety ....

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 06, 2014 06:35 
młody adept
młody adept

Ja myślę,że wszystkie bajki sprzed dwudziestu lat było o niebo lepsze niż te baki z czasów obecnych , nie epatowały przemocą, złymi wzorcami, nie było kosmicznych potworów.

Ostatnio edytowano Wt mar 31, 2015 11:14 przez CIERRAWKS2050, łącznie edytowano 3 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 07:57 
młody adept
młody adept

w zasadzie to wszystko od Disneya z Królem Lwem na czele. Nie wiem czy to nostalgia czy po prostu były tak dobre

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 09, 2014 14:15 
młody adept
młody adept

Lashon90 napisał(a):
A słyszeliście, że będą nowe odcinki Dragon Balla? Dziś gruchnęła wiadomośc, że ogłoszono i potwierdzono emisję 200 nowych odcinków. Czyli bajki z dzieciństwa wracają ;)
Nie moge się doczekać i jestem taki szczęśliwy

wszystkie powinny wrócić bo teraz nie ma co dzieciom pokazywać

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 10, 2014 12:45 
młody adept
młody adept

jak widzę bajki, które teraz lecą, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. kompletne badziewie. moimi ulubionymi pozycjami był "miś uszatek", gumisie, oczywiście "muminki" i smerfy :) klasyka po prostu

Ostatnio edytowano Wt mar 31, 2015 15:14 przez Lauralee2830, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2014 10:22 
młody adept
młody adept

Lauralee2830 napisał(a):
jak widzę bajki, które teraz lecą, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. kompletne badziewie. moimi ulubionymi pozycjami był "miś uszatek", gumisie, oczywiście "muminki" i smerfy :) klasyka po prostu

a dziś niestety takich bajek już nie ma

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2014 11:18 
młody adept
młody adept

Ja zastanawiam się co będę puszczała swoim dzieciom za kilka lat ... aż strach pomyśleć... nie ma już bajek na których ja się wychowałam a większość tych nowych jest beznadziejna i aż strach żeby dzieci je oglądały

Tytuł:
PostNapisane: So cze 21, 2014 23:21 
młody adept
młody adept

Moja dwie ulubione bajki z dzieciństwa to z pewnością Krecik i Muminki;) Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak... mogłam je oglądać na okrągło, każdy odcinek po milion razy;) Do tej pory jak zauważę gdzieś że lecą w Tv to się automatycznie uśmiecham;)

Ostatnio edytowano Cz kwi 02, 2015 13:57 przez Etatyana98, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn cze 23, 2014 06:45 
moderator
moderator

Tak na szybko:

Smerfy
Gumisie
bajki warner brothers - kaczor duffy, królik bugs
bajki z myszką miki, kaczorem donaldem
Ed, Edd, Eddy
Laboratorium Dextera
Johny Bravo
mis Yogi
Jetsonowie
Flinstonowie
kocia ferajna

PostNapisane: Pn cze 23, 2014 17:38 
młody adept
młody adept

jak widzę, czym są teraz faszerowane dzieci, to jest mi ich szkoda. nie wiem jak rodzice mogą pozwalać na oglądanie bajek z kanałów typu mini mini czy inne. troszkę wysiłku i można dziecku pokazać gumisie, muminki itp.

Ostatnio edytowano Wt kwi 07, 2015 15:25 przez HyoWro96, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So sie 02, 2014 19:44 
młody adept
młody adept

HyoWro96 napisał(a):
jak widzę, czym są teraz faszerowane dzieci, to jest mi ich szkoda. nie wiem jak rodzice mogą pozwalać na oglądanie bajek z kanałów typu mini mini czy inne. troszkę wysiłku i można dziecku pokazać gumisie, muminki itp.

mnie również przerażają te wszystkie nowe bajki

PostNapisane: N sie 31, 2014 18:35 
młody adept
młody adept

ForestWKS1790 napisał(a):
HyoWro96 napisał(a):

mnie również przerażają te wszystkie nowe bajki

Ja też nie wiem co będą oglądały moje dzieci

Ostatnio edytowano Śr kwi 08, 2015 13:10 przez Interearle2517, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re:
PostNapisane: Wt wrz 02, 2014 20:08 
młody adept
młody adept

DoubleD napisał(a):
Oj będzie tego, zdecydowanie wszystkei klasyki Disneya, i chcę przedstawiać swoim dzieciom chronologicznie tak jak powstawały. Amerykanskie kreskówki jak Dexter oraz moja ulubiona Ed, Edd i Eddy. Oczywiście też europejskie i wschodnie jak muminki, krecik, rumcajs. Ale trochę martwię się czy dzieci będą zaciekawione takimi starociami. Niestety ale czasy się zmieniają w tym mentalność. Już mój najmłodszy brat ( 10 lat) jest znudzony jak pokazuję mu stare kreskówki. Chociaż np Kubusia Puchatka już oglądał. Na pewno będę próbować, ale czy ze skutkiem? Ciężko stwierdzić.

A moje dzieci nie chcą oglądać starych kreskówek nad czym bardzo ubolewam

Ostatnio edytowano Pn mar 21, 2016 15:40 przez Benonuk72, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Śr wrz 10, 2014 22:11 
młody adept
młody adept

Moje dzieci również oglądaja tylko te głupie bajki które mnie osobiście momentami przerażają, ale kiedy podsuwam im bajki mojego dzieciństwa to nawet się nim nie próbują zainteresować oglądają tylko te swoje kreskówki, ale i tak staram się im to ograniczać

Ostatnio edytowano Pn wrz 19, 2016 11:12 przez EkoKeva72, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: N wrz 21, 2014 15:54 
młody adept
młody adept

Mam to samo ... moje dzieci też naśmiewają się z bajek które ja oglądałam kilkanaście lat temu ... a mnie przerażają te współczesne bajki które momentami bywają przerażające, zaczynam ograniczać dzieciom oglądanie telewizji a także gry komputerowe ...

Ostatnio edytowano N kwi 26, 2015 19:03 przez Supercedrick77, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1