ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 19, 2015 10:37 
młody adept
młody adept

Eloszka!

Ostatnim czasem stolarz skończył nam schody na piętro są wykonane z dębu bardzo pięknie wyszły, ale też dużo kosztowały no ale sami tego chcieliśmy. Tak poza tematem wiem, że to forum nie jest od tego, ale może mi pomożecie w ważnym wyborze albo dacie konkretną opinie lub doradzicie. Wracam do tematu i celu, w jakim tutaj jestem. No to teraz przydałaby tam się jakaś ładna balustrada stolarz na początku chciał nam zrobić drewniana, ale ja nie chciałam powiedziałam, że zrobię sobie balustradę szklaną. Co myślicie czy to będzie się dobrze prezentowało z takimi schodami? Czy jest sens coś takiego kupić? Jeżeli tak to gdzie znajdę takie balustrady szklane macie jakieś propozycje to podzielcie się proszę.

PostNapisane: Cz maja 21, 2015 22:44 
młody adept
młody adept

Moim zdaniem szklane balustrady to naprawdę dobry pomysł :) Coraz więcej ludzi wybiera tego typu rozwiązanie, chcąc przełamać styl klasyczny (czyli drewniane schody) stylem nowoczesnym (balustrady szklane) ;) Jeśli chodzi o to, gdzie coś takiego kupić - z pewnością dużo taniej wyjdzie kupno przez internet :) Wszystko zależy od tego co to za balustrada ;) Możesz też rozejrzeć się w stacjonarnych sklepach budowlanych - nie wiem - Ikea, może Castorama? Życzę owocnych poszukiwań! :)

Ostatnio edytowano Pn lip 20, 2015 14:52 przez LoydPol96, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So maja 23, 2015 19:43 
młody adept
młody adept

ja bym jednak postawiła na zakup zwykłej balustrady :) według mnie jeśli macie całe schody drewniane to będzie idealnie pasować :) a szkło pasuje do schodów drewnianych, ale podwieszanych, wtedy wyglądają one lekko i oryginalnie, natomiast tandetnie wyglądają przy normalnych drewnianych schodach, totalnie nie pasują, także wasz stolarz dobrze wam doradzał

PostNapisane: N maja 24, 2015 08:41 
młody adept
młody adept

Właśnie szkło idealnie pasuje do takich schodów są to schody dywanowe więc idealnie będą się prezentowały. Niestety nie mam czasu na chodzenie po sklepach dużo obowiązków więc został mi internet muszę trochę tutaj poszperać też właśnie powstał tak ten post. Jak macie jakieś stronki to chętnie przygarnę i obejrzę. Wszelkie opinie również rozważę pozytywnie.

PostNapisane: Pn maja 25, 2015 12:36 
młody adept
młody adept

Moim zdaniem zaczynasz trochę od końca z tymi schodami .... skoro nie masz poręczy to nie wiem jak te twoje schody wyglądają ... są to same stopnie czy jak? moim zdaniem powiniście być już dawno zdecydowani jakie chcecie schody bo teraz może być problem z zamontowaniem tego szkła, a poza tym nie wiem czy to dobry pomysł, pod względem bezpieczeństwa i czystości

Strefa czasowa: UTC + 1