ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 22, 2015 09:55 
młody adept
młody adept

Siemka ludzie!
Wakacje są coraz bliżej, ale jeszcze wcześniej mamy boże ciało, duży weekend mi się szykuje, ponieważ nasza firma wtedy będzie miała postój więc chce zabrać swoją dziewczynę na fajny weekend. Myślałem o Karpaczu, ponieważ nigdy jeszcze tam nie byłem pomyślałem, że napisze tutaj, ponieważ ktoś z was pewnie był w karpaczu. Możecie mi polecić jakieś hotele w karpaczu ze spa, ponieważ chce odpocząć i chce by moja kobieta dobrze w tym hotelu miała i niczego jej nie zabrakło. Jak ktoś gdzieś kiedyś był to proszę o opinie i polecenia.

PostNapisane: Pn maja 25, 2015 08:11 
młody adept
młody adept

Ja do Karpacza Mam niespełna 150 km, więc często tam jeżdżę czasami nawet tylko na weekend ... a co do hoteli to na prawdę jest w czym wybierać i można znaleźć coś dla siebie, obojętnie w jakim standardzie, jeżeli chodzi o hotele SPA, to poza Gołębiewskim (który według mnie jest przesadą) jest jeszcze, Sandra, Alpejski, Vivaldi i wiele innych ...

PostNapisane: Pn maja 25, 2015 08:31 
młody adept
młody adept

Według mnie Gołebiewski nie jest taki zły. Ja mam przykład, że mozna tam miło spędzić czas. Zwłaszcza weekend. Masz do dyspozycji wszystko czego potrzebujesz. Basen, sauna, jakuzzi, restauracja i wiel atrakcji w Karpaczu. Także ja polecam.

PostNapisane: Wt maja 26, 2015 09:43 
młody adept
młody adept

A orientujecie się może nad cenami takich hoteli? Ja sam nigdy nie byłem w górach i wydaje mi się, że Karpacz byłby odpowiednim miejscem, żeby to zmienic. nie mysle o dlugim pobycie, moze jakis weekend na wakacjach. Nie jestem wymagajacy, chodzi mi tylko o to, zeby zobaczyc góry i odetchnac swiezym powietrzem :). nie potrzebuje luksosow. bede wdzieczny za pomoc.

PostNapisane: Śr maja 27, 2015 14:55 
młody adept
młody adept

Nie wiem właśnie jakie są ceny Gołembiewskim, ale przypuszczam, że ceny będą duże jest to nowy hotel więc ceny na pewno będą duże. Może coś ze średniej półki z basenem czy spa, żeby moja kobieta poczuła się piękna. Możecie coś polecić oprócz tego hotelu co wyżej ktoś napisał. Bo tak trochę jechać w ciemno mi się nie opłaca, ponieważ stracę więcej czasu, a to tylko 4 dni wolnego. Myślę wyjechać w środę wieczorem.

Strefa czasowa: UTC + 1