ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 12:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt maja 22, 2015 12:12 
młody adept
młody adept

Hejka ! Zastanawiam się nad dodatkowym zarobkiem i biznesem na dłuższą metę.. Podczas ostatnich wakacji zauważyłem, że nad polskie morze przyjeżdża bardzo dużo turystów i tak się zastanawiam czy nie kupić nieruchomości nad morzem i nie robić na tym biznesu? Jak myślicie, czy jakiś nowy apartament miałby wzięcie? widziałem, że nad morzem buduje się sporo nowych miejsc i w summie one jakoś na siebie zarabiają, więc może mi tez by się poszczęściło? Jak myślicie, czy ma to rację bytu i powodzenia? Gdzie szukać fajnych nieruchomości nad morzem? W jakich miejscowościach?

PostNapisane: Pt maja 22, 2015 13:41 
młody adept
młody adept

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Od kilku lat wręcz chodzi za mną taka możliwośc by zainwestować właśnie w nieruchomości nad morzem, które nastepnie będe najmować w trakcie sezonu wakacyjnego. Niestety na ten moment nie mam odpowiedniego zaplecza finansowego, a nie mam zamiaru babrać się w kredytach więc odkładam to na późniejsze lata; )

Ostatnio edytowano Pn lip 20, 2015 13:02 przez Elvavip2146, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt maja 22, 2015 13:45 
młody adept
młody adept

Z jednej strony jest to dobry pomysł, bo w okresie letnim turystów z pewnością nie zabraknie. No ale właśnie - w okresie letnim. Musisz się z tym liczyć, że w pozostałą część roku apartament będzie stał pusty i będziesz tylko ponosić koszty. Co innego jakbyś się zdecydował na mieszkanie w centrum większego miasta, szczególnie tam gdzie jest dużo studentów.

PostNapisane: Pt maja 22, 2015 15:10 
młody adept
młody adept

No mi się wydaje, że w zimę też nie ma tragedii, bo jak apartament jest dobrze ocieplony i komfortowy to ludzie przyjadą też zimą:) ja z żonką tez jeździłem nad morze zimą, bo jest mniej turystów i jest o wile przyjemniej, bo nie ma tłoków, jest fajne powietrze itd:) A znacie jakieś miejsca, gdzie sprzedają mieszkania deweloperskie lub takie, które są fajnie urządzone? Coś gdzieś w spokojnych miejscowościach?

PostNapisane: N maja 24, 2015 22:11 
młody adept
młody adept

Najlepiej to sprawdzić gdzie jeździ najwięcej turystów i gdzie nigdy nie brakuje klientów w tego typu mieszkaniach. Wtedy będziesz mieć pewność, że nie mieszkanie nie będzie stało puste przez jakiś czas i zawsze ktoś je wynajmie. Od siebie mogę polecić Krynicę czy Stegnę - niewielkie, ale oblegane przez turystów.

Strefa czasowa: UTC + 1