ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 28, 2015 22:16 
młody adept
młody adept

Witajcie!

od niedawna mieszkam w Warszawie - przeprowadziłam się jakiś czas temu z Francji. Pracowałam tam w korporacji - zajmowałam się różnymi sprawami biurowymi. mam od nich referencje, świadectwo pracy itp dokumenty ale niestety wszystkie w wersji francuskiej. Potrzebny mi jest teraz jakiś tlumacz polsko francuski, który przetłumaczył by wszystko szybko i sprawnie i nie skasował za dużo. Słyszałam, że takie tłumaczenia są dość drogie. Macie jakąś firmę do polecenia w Warszawie? czy może może to zrobić ktoś kto nie ma firmy?

PostNapisane: Pt maja 29, 2015 19:56 
młody adept
młody adept

no niestety tłumaczenia dokumentów są dość drogie, szczególnie że język francuski nie jest tak popularny w Polsce jak niemiecki czy angielski... na Twoim miejscu poszukałabym jakiejś dobrej firmy zajmującej się tłumaczeniami na internecie, wielokrotnie się przekonałam, że wynajęcie firmy z internetu sporo taniej wychodzi niż bezpośrednio w Warszawie :)

PostNapisane: So maja 30, 2015 11:53 
młody adept
młody adept

Moim zdaniem najlepiej szukać takiego biura tłumaczeń przez internet często wyceny tłumaczeń są darmowe a tłumaczenie nie jest takie drogie nawet języka francuskiego są w podobnej cenie co każdy język z tym naprawdę nie ma problemu. Naprawdę wpisz sobie biuro tłumaczeń w necie wiele tego wyskoczy ja tak nie raz tłumaczyłem papiery nie miałem umanionego biura tłumaczyłem zawsze w innym.

PostNapisane: Pn cze 01, 2015 19:29 
młody adept
młody adept

Nie wiem jednak czy takie tłumaczenie przez internet jest ważne? Potrzebny by był mi dokument z oryginalna pieczątka tłumacza i jakimś potwierdzeniem - a tak otrzymam pewnie tylko skan. No i nie wiadomo też kto do końca wykonuje tłumaczenie - niby dokumenty nie są jakieś bardzo tajne i mega ważne ale jednak chciałbym wiedzieć, ze są na 100% dobrze przetłumaczone

Strefa czasowa: UTC + 1