ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Na kolorowo
PostNapisane: N maja 31, 2015 23:47 
młody adept
młody adept

Planuję niedługo remont mieszkania i jak to grafik, lubię miec ciekawe ściany. Bardzo podobają mi się kolorowe tapety i chetnie taką położę w pokoju synka i na przykład w salonie. Może będzie trochę pstrokato,ale chce aby ściany przyciągały wzrok. Tylko w marketach sieciowych są bardziej stonowane wzory. Myślicie, że lepiej poszukać w sieci niż w sklepach stacjonarnych?

Tytuł: Re: Na kolorowo
PostNapisane: Wt cze 02, 2015 21:41 
młody adept
młody adept

Fajna sprawa kolorowe tapety. A jeszcze fajniejsze fototapety :) Moja córka ma położone na ścianach takie więc mam pewne doświadczenie :) szukaj w sklepach internetowych, tam masz większy wybór no i dostawę do domu. Co dla mnie było jednym z ważniejszych powodów zamawiania (mieszkam na wsi :)) Myślę, że znajdziesz odpowiednie wzory dla obu pomieszczeń. Powodzenia

PostNapisane: Śr cze 03, 2015 15:29 
młody adept
młody adept

Myślę, że to świetny pomysł ważne, że masz jakiś plan na swoje mieszkanie i teraz go dobrze trzeba zrealizować więc może coś ci doradzę a może nie ;)jak i w sklepach stacjonarnych znajdziesz dużo wzorów tapet ale musisz dojechać pewnie kawał drogi więc polecam rozwiązanie poszukania przez internet jest wiele stron poświęconych temu tematowi więc na pewno coś znajdziesz możesz zajrzeć tutaj: ardeko.pl może warto i coś znajdziesz dla siebie.

PostNapisane: Cz cze 04, 2015 11:09 
młody adept
młody adept

Fajny ten pomsył z fototapetą w pokoju dziecka - może go wykorzystam i zrobię ze zdjęciem jakiegoś bohatera bajki. A u siebie jednak postawię na kolorową tapetę z jakimś fajnym wzorem. A powiedzcie jeszcze jak cenowo wygląda? Gdzie lepiej szukać stacjonarnie czy w sieci, bo wiadomo środki na remont jak zawsze są ograniczone.

Strefa czasowa: UTC + 1