ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr cze 10, 2015 20:35 
młody adept
młody adept

Siemka!
Po dość długiej walce o stołek w biurze w dobrej firmie która się z roku na rok co raz lepiej rozwija zostałam przydzielona do zarządzania projektami. Jako że mam kilka pomysłów jak unowocześnić nasza pracę w biurze lecz nie wszystko na raz bo mogę sobie tym zaszkodzić. Myslę że dobrze by było jakieś dobre programy które pomogą nam zarządzać projektami. Mam takie pytanie znacie może jakieś inne metody zarządzania projektami? wszelkie pomysły na pewno rozpatrzę i możemy o tym pogadać.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano Wt wrz 08, 2015 14:28 przez Etatyana98, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz cze 11, 2015 22:51 
młody adept
młody adept

Wydaje mi się, że istnieje nie jeden program, który pomoże Ci w zarządzaniu projektami w firmie, w której pracujesz ;) A nawet jeśli nie ma czegoś, co będzie odpowiadało Twoim wymogom, zawsze można skorzystać z usług programisty, którzy stworzy takie oprogramowanie, uwzględniając wszelkie potrzeby firmy ;) Myślę, że to by było najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji ;)

PostNapisane: Pt cze 12, 2015 20:03 
młody adept
młody adept

Wszystko zależy od tego jak bardzo rozbudowanych funkcji potrzebujesz i jak sprawnie obsługujesz komputer, czy szybko się uczysz. Istnieje wiele programów, od tych z podstawową funkcjonalnością, po te, które wszystko dokładnie wyliczają i możesz dzięki nim tworzyć różnego rodzaju raporty. Na pewno warto zacząć od programu z pakietu office, a mianowicie ms project.

PostNapisane: So cze 13, 2015 17:51 
młody adept
młody adept

czyli lepiej będzie skorzystać z usług programisty? do firmy musi oryginalne oprogramowanie bo różne inne komisje czy audyty jakie mamy w pracy mogą nam dać kare za korzystanie nie oryginalnego oprogramowanie. Może znacie jakieś firmy które się tym zajmują było by mi miło gdyby ktoś podał mi taką firmę. Dziękuję za wszystko rady!

Strefa czasowa: UTC + 1