ANIMUJ.PL

animuj.pl - pierwszy polski portal poświęcony animacji 2D
Teraz jest Cz paź 19, 2017 11:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: Wt wrz 02, 2014 20:09 
młody adept
młody adept

Piotr Michalak napisał(a):
Creator napisał(a):
[aparat - PM] na zębach :D i do tego piegi i trzeba być rudym i mieć lekkiego zeza do tego jeszcze okulary z grubymi szkłami i seplenienie. Jak już bedziecie miec takie atrybuty jak ja każda bedzie wasza ehehehehe :P

Może bez tego zeza - okulary - tak owszem ale z cienkimi szkłami współgrajace z linią twary reszta się zgadza - zamiast sepleninia naprzykład zła wymowa r lub generalnie wady powstałe z powodu noszenia aparatu na zębach - do tego z deka krzywe nogi lekko przykryte plisowana spodniczką - biała koszula

Czysty dynamit - u dziewczyn taki zestaw cech to recepta na pożar.

I do tego jeszce Grzywka i podkolanówki - mega wypas -

Coś czuje że za chwile nawet na Hyde park nie będzie miejsca na ten wątek

:D

to prawda wątek zaczyna nie pasować nigdzie nawet tutaj

Ostatnio edytowano Pn mar 21, 2016 15:40 przez Benonuk72, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: Re: Podryw
PostNapisane: Cz paź 23, 2014 15:47 
młody adept
młody adept

Panowie, odnosze wrażenie, że uważacie dziewczyny za zło wcielone :P W takim razie faktycznie jej nie miejcie, bo z takim podejściem, to kobieta przy Was zemrze z nudów. Praca pracą, normalna dziewczyna to zrozumie, że macie swoją pasję (sama pewnie jakąś posiada), ale blagam, nie robcie z siebie nerdów!

Sprawdź mojego bloga http://magdakowalczyk77.blog.com/ - na pewno warto!

Ostatnio edytowano Wt maja 26, 2015 11:17 przez VELVET1745, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt paź 28, 2014 13:16 
młody adept
młody adept

Ale na kobiety można a nawet trzeba czasem ponarzekać. One same na facetów narzekają i to dość często więc czemu mamy tego nie robić? :D A co do podrywu - skuteczny podryw to taki, gdzie partnerka nie wie że jest podrywana, a i tak ulega facetowi :)

Na poprawę nastroju zajrzyj na mojego bloga http://meskarzecz.bloog.pl/.

Ostatnio edytowano Cz maja 28, 2015 09:41 przez IOpal72, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr maja 06, 2015 17:40 
młody adept
młody adept

Polecam wszystkim przede wszystkim na początek podrywu- piękny uśmiech zaserwować obiektowi pożądania:) gdy choć trochę odwzajemni choćby delikatnym uśmieszkiem- można startować:) Pamiętamy- zawsze piękny uśmiech:) Zgadzacie się ze mną? :)

PostNapisane: Śr maja 06, 2015 23:55 
młody adept
młody adept

Niech ktoś lepiej opisze jaki podryw okazał się naprawdę udany, taki który się sprawdził.... Bez gawędziarstwa tylko fakty:) To trochę wzbudzi może większe zainteresowani i skłoni do dyskusji...:)

PostNapisane: Cz maja 14, 2015 07:07 
młody adept
młody adept

No nie wiem..Miałem ostatnio taki podryw gdzieś na przejściu korytarzowym. To była dosłownie chwila, moment. Szła taka fajna i ładna dziewczyna na przejściu korytarza. Idziemy sobie tak na przeciw siebie i patrzymy na siebie. Ja pomyślałem ona mi kogoś przypomina i powiedziałem cześć Sabina i dalej tak poleciało samo :)

PostNapisane: Pn maja 25, 2015 19:22 
młody adept
młody adept

Ej tam, nic nie wiecie o podrywie... :-) najlepszy podryw jest na... pieska:-) lub kotka, ale z tym drugim to gorzej, bo na smyczy prowadzić się nie da:-) Najlepiej jakiś szczeniaczek, na spacerek do parku i efekty murowane:-) tylko potem pieska koniecznie do adopcji trzeba brać:-)

PostNapisane: Cz lip 02, 2015 20:01 
młody adept
młody adept

Bycie szarmanckim nie wystarczy, kiedy będziesz niechlujnie ubrany czy nie zadbany, aby oczarować kobietę trzeba byc także atrakcyjnym wewnątrz i na zewnątrz, liczy się także wygląd zewnętrzny zadbana skóra czy dobre perfumy:) Jak ktoś mówi, że liczy się tylko wnętrze, to żyje w innym świecie.

PostNapisane: Pt lip 03, 2015 20:26 
młody adept
młody adept

Miałem już takie sytuacje, kiedy laska obłędnie mi sie podobała. Wszędzie naokoło widziałem znaki jakie mi daje, byłem niemal pewny, że też mnie podrywa, za każdym razem jąkałem się jak na jakiejś potwornej czkawce. I co sie ostatecznie okazało? Że nic z tego! Żadnych znaków nie było a wszystko to moja fantazja.

PostNapisane: So lip 18, 2015 23:09 
młody adept
młody adept

Ja znam taką dziewczynę w sumie ostatnio poznałem że co koło niej przejde czuje ciepło w klatce piersiowej dziwne uczucie powiem wam ale widzę że się uśmiecha nie mogę się jakoś przełamać ale wczoraj to zrobiłem i poczułem że nadajemy na tych samych falach

PostNapisane: N lip 19, 2015 11:59 
młody adept
młody adept

To gratuluje to już chyba prawdziwa miłość nie często się czuje takie uczucie w klatce piersiowej ja przynajmniej raz tak doświadczyłem. Moim zdaniem najlepszyą metoda na podryw to bycie sobą bycie miłym ale nie bardzo porywczym i zdecydowanym to jest podstawa wydaje mi sie dobrego podrywu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1